Кошик
2 відгуків
+380677707790
Незалежна судова експертиза та оцінка
Контакти
 • Телефон:
  +380677707790
  +380737707790
 • Контактна особа:
  Олександр Арашин
 • Адреса:
  вул. Монастирська, 43/8, Вінниця, Вінницька область, Україна
 • Email:
  sudexpert@vn.ua
Мапа

Відгуки про компанію Незалежна судова експертиза та оцінка

Додати відгук
 • Кіра

  Чудестное отношение и прекрасно выполненая работа! Обращалась в данную копанию дважды. Первый раз ввозила б/у аппарат УЗИ из Европы - на таможне потребовали подтвердить стоимость аппарата. обратилась к этим ребятам и в течении дня получила результат, который даже не ожидала. Оказалось что я даже переплатила за этот аппарат.
  Второй раз обратилась уже по личному вопросу - необходимо было оформить наследство на себя и на дочку. Так вот-оценка дома и земельного участка была сделана в срок и недорого. А вот квартиру, которую оформляла на себя, мне оценивать отказались, так как, оказывается, в этом не было необходимости. Молодцы ребята - и разобрались и лишнего делать не стали, хотя могли бы и заработать на мне.Спасибо большое!

  Ціна, наявність та опис товару (послуги) були вказані вірно? Так

  Замовлення було виконано (доставлено) у обговорені терміни? Так

 • Геннадий

  Все було виконано чітко та в потрібні терміни. Мав "необережність" зв'язатись з державними закупівлями. Ціна за одиницю зафіксована ще в січні, а зараз я мусив продавати дешевше ніж закуповував. Як аргумент замовив у цій компанії цінову експертизу про зміну роздрібних цін і таким чином змінив умови контракту з Держустановю. Додатково отримав дуже корисні консультації по роботі з сайтом "Прозоро".Дякую.

  Як швидко з вами зв'язалися після замовлення/повідомлення? В течение 30 минут

  Ціна, наявність та опис товару (послуги) були вказані вірно? Так

  Замовлення було виконано (доставлено) у обговорені терміни? Так