Кошик
2 відгуків
Незалежна судова експертиза та оцінка
+380 (67) 770-77-90
+380 (73) 770-77-90

Оцінка нематеріальних активів

 • Послуга

Ціну уточнюйте

Замовлення тільки за телефоном

+380 (67) 770-77-90
 • +380 (73) 770-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оцінка нематеріальних активів
Оцінка нематеріальних активівПослуга
Ціну уточнюйте
+380 (67) 770-77-90
 • +380 (73) 770-77-90

Опис

Що таке нематеріальні активи?

Нематеріальні активи — це активи, які не мають матеріальної форми, можуть бути ідентифіковані та утримуються підприємством з метою використання протягом періоду більш як один рік для виробництва, торгівлі, в адміністративних цілях чи для надання в оренду іншим суб'єкта єктам ринку.

 

Що відносять до нематеріальних активів?

 • права користування природними ресурсами (право користування надрами, іншими ресурсами природного середовища, геологічною та іншою інформацією про природне середовище тощо);
 • права користування майном (право користування земельною ділянкою або право оренди, право користування будівлею, право на оренду приміщень тощо);
 • права на знаки для товарів і послуг (товарні знаки, торгові марки, фірмові назви тощо);
 • права на об'єднання об'єкти промислової власності (право на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, сорт рослин, породи тварин, ноу-хау, захист від недобросовісної конкуренції тощо);
 • авторські та суміжні з ними права (право на літературні та музичні твори, програмне забезпечення тощо);
 • гудвіл;
 • інші нематеріальні активи (право на провадження діяльності, використання економічних та інших привілеїв тощо).

Потрібна консультація? Звертайтесь!

Телефонуйте: 067 770 77 90, 073 770 77 90

Або напишіть:

Як оцінюється вартість нематеріального активу?

Цілком можливим є варіант, коли вартість нематеріального активу визначається покупцем та продавцем (банкіром та позичальником, іншими сторонами) безпосередньо за столом переговорів. При цьому сторони керуються власним знаннями та інтуїцією.

Чому правильна незалежна оцінка є важливою? Все дуже просто: сторони угоди, предметом якої є нематеріальний актив, у процесі переговорів ризикують своїм економічним прибутком. Для прикладу візьмемо класичний випадок: продавець активу, недооцінивши його вартість, тім самим перерозподіляє її на користь покупця і, відповідно, несе економічний збиток. У тієї ж годину, обґрунтована і доказова оцінка у руках продавця могла б дозволити йому зайняти сильну позицію у переговорах, перетворившись на засіб захисту його економічних інтересів.

Думка про те, що деякі матеріальні об’єкти мають ту чи іншу вартість, здавалося б, є самоочевидною. Насправді ж вона не зовсім відповідає дійсності. Вартість мають не самі матеріальні об’єкти, а пов’язані з ними права на здобуття економічних вигод.

Нематеріальний актив, як слідує з самої його назви, позбавлений матеріального носія і ілюзії його вартості. Будь-який нематеріальний актви – це фактично пучок економічних прав, а визначення його вартості – це чистий, нічим не затьмарений економічний аналіз.

 

20-річний досвід в оціночній діяльності дає нам можливість швидко та якісно провести оцінку та визначити вартість Вашого нематеріального активу.

Ми готові приступити до роботи вже зараз.

Бажаєте замовити послугу?

Телефонуйте: 067 770 77 90, 073 770 77 90

Або напишіть:

Інформація для замовлення

 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner